Kontaktní informace

Sadová 202, 687 51 Nivnice

Jsme tu pro Vás 24/7. Kontaktujte nás. +420 735 879 047 info@vykymedia.cz
Sledujte nás na sociálních sítích
Weby a Eshopy

Jsou nedílnou součástí dnešního světa. A tedy i světa podnikání. Právě využití moderních technologií může mnohonásobně zvýšit kvalitu poskytovaných služeb. Proto neustále sledujeme vývoj tvorby webových stránek a zároveň máme přehled o nejnovějších vychytávkách v oblasti eshopů.

Find out more
Marketing a PR

K úspěšnému podnikání je potřeba získat co nejvýhodnější pozici v mediálním prostoru a být vidět. Ať už hovoříme o navázání přátelských vztahů s veřejností nebo monitorování nejnovějších trendů v marketingu. Postaráme se o to, abyste se ukázali v tom nejlepším světle.

Find out more
Sociální sítě

Využijte sociální sítě ve svůj prospěch. Pomůžeme vám zvýšit návštěvy vašeho webu nebo e-shopu, zacílit na cílovou skupinu, získat nové klienty, navýšit prodeje a splnit cíle.

Find out more
Grafika & Tisk

Připravíme Vám grafické návrhy přesně podle Vašich představ. Grafiku vždy připravujeme tak, aby Vaše klienty zaujala na první pohled.

Find out more
PPC

Vsaďte na cílovou skupinu a oslovte své zákazníky přes vyhledávače, kteří hledají vaše produkty, služby nebo právě vás. PPC kampaně vám zajistí první příčky ve vyhledávání, díky kterým zvýšíte své tržby. V sítích Google ADS či Sklik vytvoříme vaši reklamu – od textů přes bannery až po jakoukoli interakci – na nesčetném počtu webů.

Find out more
NFT/WEB3 Marketing

Specializujeme se taktéž na marketing NFT a dalších web3 projektů. Postaráme se o správu a budování vaší komunity pomocí Discordu, Telegramu a taktéž tradičních sociálních sítí.

Find out more